اجاره فضای سرور

اجاره فضای سرور یا کولوکیشن، مرکز داده ای است که در آن یک کسب و کار می تواند فضای را برای سرورها و سایر سخت افزارهای محاسباتی اجاره کند.
به طور معمول کولوکیشن ساختمان، خنک کننده، قدرت، پهنای باند و امنیت فیزیکی را فراهم می کند، در حالی که مشتری سرور و ذخیره سازی را فراهم می کند. فضای موجود در تاسیسات اغلب توسط قفسه، کابینت، قفس یا اتاق اجاره داده می شود.
دلایل مختلفی وجود دارد که یک کسب و کار ممکن است یک کولوکیشن را به جای ساخت مرکز داده خود انتخاب کند، اما یکی از محرک های اصلی سی آر ام آی تی هزینه سرمایه مرتبط با ساخت، نگهداری و به روز رسانی یک مرکز محاسباتی بزرگ است ، در گذشته، کولوها اغلب توسط شرکت‌های خصوصی برای بازیابی بلایای طبیعی استفاده می‌شدند ، امروزه کولوها به ویژه در میان ارائه دهندگان خدمات ابری محبوب هستند
اجاره فضای سرور در مرکز داده crmit مزایای متعددی در مقایسه با وضعیت فعلی شما دارد. محفظه خارجی داده های شما با عنوان اشتراک مکانی نیز شناخته می شود و راحتی و آرامش خاطر شما را تضمین می کند. همچنین باعث تداوم تجارت شما می شود و حتی می تواند هزینه های عملیاتی شما را کاهش دهد.

اجاره فضای سرور